تجهیزات آبیاری

تجهیزات آبیاری

تجهیزات آبیاری

  • :

سنترپوینت Center Pevot Irrigotion

دستگاه آبیاری ایری فرانس جهت آبیاری در وسعتی بالا با استقامت و سیستم کنترلی بسیار پیشرفته ساخته شده است که بخش اصلی این دستگاه بر روی یک سازه بتونی بنا گردیده است. این دستگاه توسط لوله های ورودی با قطر ۶ – ۸ – ۱۰ اینچ تغذیه می شود.

قطر لوله های آبیاری کننده به ترتیب ۱۴ و ۱۶۸ و ۱۹۳ و ۲۴۵ میلی متر می باشند.

این دستگاه مجهز به کنترل کننده های الکترونیکی بوده که در این محفظه ای ضد آب و محکم قرار گرفته است که طبق آخرین استانداردهای اروپایی می باشد. میله برق گیر مربوط به رعد و برق در این دستگاه به کار رفته است تا دستگاه را در مقابل خطرات از کار افتادگی سیستم های حساس الکترونیکی محافظت نماید.

دستگاه به دو صورت خطی و گردشی به حول محور طراحی شده و کلیه شیر آلات و موتورها و سایر کنترل کننده های این سیستم پیشرفته بر مبنای استاندارد اروپایی بوده و دوام و کارکرد آن برای  سال های متوالی مورد تغییر و بررسی گردیده است. توضیحات بیشتر و گسترده تر توسط متخصصین مربوط در هنگام مذاکرات حضوری ارایه خواهد گردید.

محصول کشور فرانسه Irrifrance

 

 

سنترپوینت Center Pivot

با استفاده از سیستم های موجود در این دستگاه ها آبیاری در سطوح بسیار وسیع از ۱۵ تا ۱۰۰ هکتار به صورت بسیار کم هزینه امکان پذیر می باشدو به چندین اسپن Span تقسیم می گرددکه هر کدام توسط دو برج Tower  مهار شده و در ارتفاع ۴ متری از زمین قرار می گیرد و بر روی هر اسپن لوله های کوچکتر آبفشان بصورت معلق تعبیه شده اند.

 

اجزا:

۱) کولکتور اصلی

۲) تابلوی اصلی کنترل

۳) کنترل از راه دور

۴) سازه اصلی

۵) لوله های آبیاری

۶) سیستم انتقال قدرت Drive Train

محصول کشور فرانسه

 

 

سیستم آبیاری قطره ای

ارایه نوار آبیاری از کمپانی ATP – MAGO TAP – SAB –  TAP در سایزهای محتلف و ضخامت دبی های متفاوت ۱۵cm – 20cm – 30cm – 40cm با خروجی های ۰/۵  و ۰/۷۵  و ۱ و ۲ لیتر ساعت  / ۱۶mm – 20mm  ضخامت ۱۵۰ میکرون و ۱۸۵ میکرون و ۲۰۰ میکرون به صورت درزدار و پلاک دار دارای دریپر و بدون دریپر مناسب برای مزارع کشاورزی – صیفی جات – گلخانه و زراعت های ردیفی

 

 

 

 

 

فیلتر دیسکی

نصب آسان – ساخته شده از جنس پلیمر – موجود در سایزهای ۲ و ۳ اینچ Madular, Heilar 120 و ۱۲۰ و ۱۳۰ اینچ میکرون / خروجی حداکثر ۳۰ متر مکعب آب بر ساعت در سایز ۲ اینچ و ۵۰ متر مکعب در سایز ۳ اینچ فشار قابل تحویل تا ۱۰ اتمسفر

ساخت کشور ایتالیا

 

 

 

 

 

آب پاش

1) آب پاش های ضربه ای Impact Springlers جهت استفاده با فشار کم یا متوسط آب

۲) آب پاش های چرخی Rtators، فرفره ای Spinners، افشانه ها Sprayers قابل عرضه در سه نوع برنزی، برنجی، پلاستیکی از کشور ایتالیا و اسپانیا در نوع تنظیمی و تمام دور دارای دبی ها و ریزش های مختلف، همراه با قابلیت استفاده با فشار و شعاع پاشش مختلف.

فیلتر دیسکی

نصب آسان – ساخته شده از جنس پلیمر – موجود در سایزهای ۲ و ۳ اینچ Madular, Heilar 120 و ۱۲۰ و ۱۳۰ اینچ میکرون / خروجی حداکثر ۳۰ متر مکعب آب بر ساعت در سایز ۲ اینچ و ۵۰ متر مکعب در سایز ۳ اینچ فشار قابل تحویل تا ۱۰ اتمسفر

ساخت کشور ایتالیا

 

قطره چکان های کنترل فشاردار Drip Pan

قابل ارایه از کمپانی های ایتالیایی و اسپانیایی

۱) انواع قطره چکان فشاردار مدل ۲ و ۴ و ۸ (pc (24 lit / hr – lit-h

2) مکانیسم خود شویندگی دائم

۳) دیافراگم EPDM برای بالاترین مقاوت شیمیایی

۴) تنظیم جریان آبدهی از ۷ تا ۶۰

 

 

 

لوله های پلی اتیل

از سایزهای ۱۶ تا ۲۵۰

در راستای حمایت از مصرف کنندگان محصولات تولیدی تحت بیمه  نامه ۱۰ ساله شرکت بیمه ایران قرار دارد.

دارای مجوز صادرات ایزو ۹۰۰۱ و دارای گواهینامه استاندارد.

سایز محصولات به شرح زیر می باشد:

۱۶ – ۷۵ – ۱۲۰ – ۶۳ – ۱۱۰ – ۱۲۵ – ۱۴۰ – ۱۶۰ – ۲۰۰ میلی متر با فشار ۴ – ۶ – ۱۰ بصورت Pe = 100 / Pe = 63 / Pe = 63